Rubriky
Nezařazené

České komunity internetových podnikatelů i podnikavců

photo by svilen001 (sxc.hu)Zajímáte-li se o podnikání na Internetu, a chcete přeskočit „level 0“ (klikačky, surfy, emailovky a další podobné nesmysly pro děti), první zajímavé informace ohledně cen atraktivních domén, slev na webhostingy, webdesign apod. nejlépe získáte na fóru, kde se schází internetoví podnikatelé. V aukci si můžete za pár stokorun pořídit zavedené domény, a od pár tisíc už i celé funkční webové stránky, zavedené e-shopy, nebo herní servery. Objednat si můžete šikovné psavce, kteří odbornými texty na požadované téma zaplní vaši doménu, nebo se naopak můžete stát redaktorem právě vy. Nabídněte inzerentům reklamní prostor na svém webu, nebo si objednejte stovky zpětných odkazů na svůj nový internetový projekt.

Jedním z fór, které nejčastěji používám já osobně je WebDeal.cz, kde je vše velmi rychlé a přehledné (v mobilní verzi i na mobilu).

V diskusích se uživatelé (kterých je k dnešku přes 1.200) zbytečně nehádají, a obvykle jednají k věci, takže na tomto fóru netrpím pocitem ztráty času, než najdu to, co právě hledám.

Na podvodný inzerát jsem z prohlédnutých několika set aukcí a nabídek narazil jen jednou, což je hodně dobré skóre.

Je škoda, že mnozí uživatelé na podobných fórech vystupují anonymně (skryti pod nějakým nickem), což nepůsobí právě důvěryhodným dojmem, a dost to limituje ještě dalekou cestu ke skutečnému „byznys“ fóru. Ovšem na takovém už byste nesehnali zhotovení článku či banner na měsíc za stokorunu ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..